Naše značky

SIKA - Z VEĽKÝCH STAVIEB DO VAŠICH DOMOVOV

Bez ohľadu na to, aký veľký alebo malý je váš projekt, môžete veriť výrobkom Sika. S hrdosťou na viac ako 100 ročnú históriu skúseností, Sika pokračuje v práci na výnimočných stavebných projektoch, ako je impozantná Hooverova priehrada v Spojených štátoch, budova Európskej centrálnej banky vo Frankfurte nad Mohanom, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii .

Obrovský sortiment výrobkov pre tesnenie, lepenie, tlmenie, ochranu konštrukcií a zosilňovanie odrážajú viac ako sto rokov skúseností, získaných na mnohých stavbách po celom svete. Naše skúsenosti - Vaša výhoda!

SCHÖNOX - PROFESIONÁLNA STAVEBNÁ CHÉMIA

SCHÖNOX vyvíja a vyrába produkty vysokej kvality pre inštaláciu všetkých druhov obkladov, dlažieb a podlahových krytín profesionálnymi remeselníkmi. Sortiment značky SCHÖNOX zahŕňa: lepidlá na obklady, lepidlá na podlahové krytiny, škárovacie hmoty, podlahové a stenové vyrovnávacie stierky, opravné malty, penetrácie, izolačné systémy.

Všetky výrobky sú navrhnuté vždy tak, aby čo najviac uľahčili prácu danému remeslu a pomohli mu pri riešení najrôznejších situácií na stavbách.

 

SYNTEKO - PRETOŽE KVALITNÉ PODLAHY SI ZASLÚŽIA KVALITNÚ STAROSTLIVOSŤ

SYNTEKO je obchodná značka podlahových lakov, olejov a ďalších prípravkov pre konečnú úpravu, údržbu a opravu vašej drevenej podlahy. Švédska kvalita je založená na jednoduchej aplikácii, takže vyhovuje ako profesionálom, tak domácim majstrom. SYNTEKO vie, ako sa starať o drevené podlahy.

Značka Synteko sa zameriava na zákazníkov, ktorí potrebujú vysoko kvalitné náterové výrobky a ocenia jednoduchú manipuláciu, veľkú odolnosť, prírodný vzhľad drevenej podlahy a trvalú kvalitu produktov. Nepretržite sleduje trendy na trhu a potreby zákazníkov a vývojová skupina sa neustále zaoberá vývojom nových výrobkov.

 

 

DÖRKEN - UŽ 125 ROKOV VYVÍJAJÚ KVALITNÉ 
PRODUKTY NA STRECHY, PIVNICE, FASÁDY

Každý, kto sa pozerá späť na viac ako sto rokov histórie spoločnosti, získa pocit z vývoja a vízií. Téma ekológie je len jedným príkladom. Keď v roku 1892 bola malá továreň na farby Dörken doslova položená na zelené pole, slovo ochrana životného prostredia bolo stále úplne neznáme. Významný bol priemyselný pokrok: komín musel dymiť. Dokonca aj dnes Dörken premýšľa ekonomicky a ziskovo - ale nie za každú cenu a rozhodne nie na úkor životného prostredia.

 

BOTAMENT - Botament Systembaustoffe – systémové stavebné hmoty v profesionálnej kvalite.

logo-botamentSpoločnosť Botament je v odbore známa spoľahlivú a dôveryhodnú spoluprácou so špecializovanými predajcami, remeselníkov, architektov a staviteľmi. Sortiment výrobkov siaha od hydroizoláciou objektov cez rad výrobkov pre pokládku dlaždíc až po spoľahlivé systémové riešenia pre mokré oblasti.