Dodavatelia

SIKA - Z VEĽKÝCH STAVIEB DO VAŠICH DOMOVOV

SikaBez ohľadu na to, aký veľký alebo malý je váš projekt, môžete veriť výrobkom Sika.

S hrdosťou na viac ako 100 ročnú históriu skúseností, Sika pokračuje v práci na výnimočných stavebných projektoch, ako je impozantná Hooverova priehrada v Spojených štátoch, budova Európskej centrálnej banky vo Frankfurte nad Mohanom, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii .

Obrovský sortiment výrobkov pre tesnenie, lepenie, tlmenie, ochranu konštrukcií a zosilňovanie odrážajú viac ako sto rokov skúseností, získaných na mnohých stavbách po celom svete. Naše skúsenosti - Vaša výhoda!

 SCHÖNOX - PROFESIONÁLNA STAVEBNÁ CHÉMIA

Schonox

 SCHÖNOX vyvíja a vyrába produkty vysokej kvality pre inštaláciu všetkých druhov obkladov, dlažieb a podlahových krytín profesionálnymi remeselníkmi.

Sortiment značky SCHÖNOX zahŕňa: lepidlá na obklady, lepidlá na podlahové krytiny, škárovacie hmoty, podlahové a stenové vyrovnávacie stierky, opravné malty, penetrácie, izolačné systémy.

Všetky výrobky sú navrhnuté vždy tak, aby čo najviac uľahčili prácu danému remeslu a pomohli mu pri riešení najrôznejších situácií na stavbách.

  

SYNTEKO - PRETOŽE KVALITNÉ PODLAHY SI ZASLÚŽIA KVALITNÚ STAROSTLIVOSŤ...

synteko

 SYNTEKO je obchodná značka podlahových lakov, olejov a ďalších prípravkov pre konečnú úpravu, údržbu a opravu vašej drevenej podlahy. Švédska kvalita je založená na jednoduchej aplikácii, takže vyhovuje ako profesionálom, tak domácim majstrom. SYNTEKO vie, ako sa starať o drevené podlahy.

Značka Synteko sa zameriava na zákazníkov, ktorí potrebujú vysoko kvalitné náterové výrobky a ocenia jednoduchú manipuláciu, veľkú odolnosť, prírodný vzhľad drevenej podlahy a trvalú kvalitu produktov. Nepretržite sleduje trendy na trhu a potreby zákazníkov a vývojová skupina sa neustále zaoberá vývojom nových výrobkov.