Dodavatelia

SIKA - Z VEĽKÝCH STAVIEB DO VAŠICH DOMOVOV

SikaBez ohľadu na to, aký veľký alebo malý je váš projekt, môžete veriť výrobkom Sika.

S hrdosťou na viac ako 100 ročnú históriu skúseností, Sika pokračuje v práci na výnimočných stavebných projektoch, ako je impozantná Hooverova priehrada v Spojených štátoch, budova Európskej centrálnej banky vo Frankfurte nad Mohanom, One World Trade Center v New Yorku a ikonický Harbour Bridge v Austrálii .

Obrovský sortiment výrobkov pre tesnenie, lepenie, tlmenie, ochranu konštrukcií a zosilňovanie odrážajú viac ako sto rokov skúseností, získaných na mnohých stavbách po celom svete. Naše skúsenosti - Vaša výhoda!

 SCHÖNOX - PROFESIONÁLNA STAVEBNÁ CHÉMIA

Schonox

 SCHÖNOX vyvíja a vyrába produkty vysokej kvality pre inštaláciu všetkých druhov obkladov, dlažieb a podlahových krytín profesionálnymi remeselníkmi.

Sortiment značky SCHÖNOX zahŕňa: lepidlá na obklady, lepidlá na podlahové krytiny, škárovacie hmoty, podlahové a stenové vyrovnávacie stierky, opravné malty, penetrácie, izolačné systémy.

Všetky výrobky sú navrhnuté vždy tak, aby čo najviac uľahčili prácu danému remeslu a pomohli mu pri riešení najrôznejších situácií na stavbách.

  

SYNTEKO - PRETOŽE KVALITNÉ PODLAHY SI ZASLÚŽIA KVALITNÚ STAROSTLIVOSŤ...

synteko

 SYNTEKO je obchodná značka podlahových lakov, olejov a ďalších prípravkov pre konečnú úpravu, údržbu a opravu vašej drevenej podlahy. Švédska kvalita je založená na jednoduchej aplikácii, takže vyhovuje ako profesionálom, tak domácim majstrom. SYNTEKO vie, ako sa starať o drevené podlahy.

Značka Synteko sa zameriava na zákazníkov, ktorí potrebujú vysoko kvalitné náterové výrobky a ocenia jednoduchú manipuláciu, veľkú odolnosť, prírodný vzhľad drevenej podlahy a trvalú kvalitu produktov. Nepretržite sleduje trendy na trhu a potreby zákazníkov a vývojová skupina sa neustále zaoberá vývojom nových výrobkov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie