ILLBRUCK AA 290, PUR čistič

Kód: 334110 / 12 334110 Zvoľte variant
€58,08 €5,45 od €5,45 €48 bez DPH €4,50 bez DPH od €4,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Balení
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
23.4.2024 23.4.2024 Zvoľte variant
  • jednoduchá aplikácia.
  • so závitom na pištoli aj s klasickou sprejovou tryskou.
  • čistič je možné používať ako sprej.
  • odstránenie vonkajších zvyškov nevytvrdeného PUR.
  • na odstránenie čerstvých náterov, zvyškov vosku, mastnoty, oleja a lepidiel.

Detailné informácie

Celoročne nízke ceny
Celoročne nízke ceny
Najlepší pomer cena/kvalita/životnosť, o to sa usilujeme každý deň.
Technický servis
Technický servis
Individuálny prístup k zákazníkovi
Tovar skladom
Tovar skladom
9 z 10 produktov ihneď expedujeme
V odbore už 30 rokov
V odbore už 30 rokov
Tradícia, serióznosť, kvalita

Podrobný popis

ILLBRUCK AA290, PUR čistič je určený na čistenie pištoľových adaptérov určených na aplikáciu polyuretánových pien. Čistič je možné používať ako sprej na odstránenie vonkajších zvyškov nevytvrdeného polyuretánového prepolyméru na postriekaných podkladoch alebo je možné naskrutkovať na vrchnú časť pištoľového adaptéra a použiť na vyčistenie jeho vnútorných častí. Okrem toho môže byť AA290 využitý na odstránenie čerstvých náterov, zvyškov vosku, mastnoty, oleja a lepidiel.

Návod na čistenie pištoľového adaptéra:                    
1. Odstráňte prázdnu dózu s polyuretánovou                   
penou.
2. Naskrutkujte na pištoľový adaptér illbruck                      
PUR čistič.
3. Niekoľkokrát stlačte spúšť, aby sa pištoľ                       
naplnila čističom.
4. Ponechajte pôsobiť čistič v pištoli cca 1.                     
15 minút.
5. Znovu stlačte spúšť a dôkladne
vyprázdnite pištole.
6. Odskrutkujte čistič z pištoľového
adaptéra.
7. Nasaďte na čistič sprejovú trysku
a dôkladne očistite vonkajšie časti pištole
od zvyškov peny.
8. Skrutkový závit a adaptér vysušte.

Použitie: ako sprej:

1. Nasaďte sprejovú trysku na ventil dózy.

2. Natočte trysku správnym smerom na znečistený povrch.

3. Stlačte trysku prstom a držte stlačenú podľa potreby.

4. Po použití trysku odoberte.

Podrobnejšie informácie o použití a údaje o produkte nájdete v záložke Technické dokumenty.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lepenie a tmelenie
BALENIE: plechová dóza s plnením 500 ml
SKLADOVANIE: 12 mesiacov v originálnom neotvorenom balení pri teplote +5 °C až +25 °C
MATERIÁLOVÁ ZÁKLADŇA: Špeciálny čistiaci prostriedok na báze acetónu.

PUR pěny illbruck s dvojitým ventilem

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

mceclip0-2

ILLBRUCK – líder v oblasti fasád a otvorových výplní. Všetko perfektne tesné.

illbruck je významnou produktovou značkou spoločnosti Tremco illbruck, európskeho výrobcu sofistikovaných stavebných materiálov. Stojí za väčšinou známych materiálov, ako sú napríklad impregnované komprimačné pásky. So svojim okenným tesniacim systémom illbruck i3 patrí k najrešpektovanejšej značke v segmente otvorových výplní. Značka illbruck zastrešuje oblasť otvorových výplní, fasád a interiérových aplikácií. Ponúka ucelené portfólio produktov pre realizáciu zložitého alebo aj jednoduchého stavebného projektu. Lepidlá, plnivá, PUR peny, membránové fólie, profily, tmely, pásky a lišty. illbruck dodáva vyčerpávajúci mix kvalitných materiálov v modernom dizajne as vynikajúcimi vlastnosťami.

Technológia utesňovania stavebných konštrukcií je pre tremco illbruck srdcovou záležitosťou. Vášeň pre hľadanie nových technológií na ošetrenie škár robí z tejto nemecko-americkej korporácie špičku v odbore. V Európe existuje len veľmi málo budov, na ktorých by neutkvela stopa nejakého tesniaceho prvku nesúceho značku illbruck. Znalosti a skúsenosti s aplikovaním tesniacich materiálov v bežnej výstavbe prenášame aj do rýdzo špecifických oblastí, medzi ktoré radíme, dnes tak populárne, drevostavby. Aj tu platia rovnaké technologické zákony, pokiaľ chceme, aby budúci objekt slúžil spoľahlivo a dlhodobo bez akýchkoľvek negatívnych javov. Systémové riešenie illbruck na utesňovanie drevostavieb sa špecializuje predovšetkým na komplexnosť - teda na dôkladné utesnenie akejkoľvek časti stavby.

OD ZAČIATKU.....

V máji roku 1947 zakladá Frank C. Sullivan spoločnosť Republic Powdered Metals – predchodca dnešnej RPM International Inc. V tom čase vyrábala táto spoločnosť hliníkové strešné nátery pod názvom Alumination, ktoré sa predávajú doteraz. V prvých rokoch dosahovali predaje 90,000 USD.

Od samého počiatku veril Sullivan v ľudský potenciál a tomu, že iba schopní ľudia sú tou pravou cestou k úspešnému biznisu. Jeho životná filozofia bola táto: „Nájmite tých najlepších ľudí, ktorých nájdete. Vytvorte im také prostredie, ktoré ich vo firme udrží. Potom ich nechajte robiť ich prácu.“. Tento Sullivanov postoj je dodnes aplikovaný vo všetkých spoločnostiach skupiny RPM International Inc. Každý rok dosahovala spoločnosť pod Sullivanovým vedením stále vyšších tržieb, často prekvapivo aj napriek najrôznejším prognózam.

RPM má za sebou množstvo veľmi úspešných fúzií v stavebnom priemysle. V roku 2005 získava nemeckého výrobcu illbruck Sealant Systems, ktorá sa zlučuje s Tremco Europe do novej entity tremco illbruck Group. Medzi rokmi 2007 – 2017 realizovala spoločnosť mnoho akvizícií a priniesla do skupiny také firmy ako sú Firetherm Intumescent & Insulation Supplies Ltd. a Adhere Industrial Tapes Ltd.

...K EFEKTÍVNEJ SPOLUPRÁCI

V roku 2019 bola spoločnosť tremco illbruck jednou zo štyroch entít, ktorá formovala súčasný subjekt CPG Europe (CPG = Construction Products Group). K produktovým značkám illbruck, Nullifire a Tremco pribudli ďalšie: Flowcrete, Vandex, Dryvit a najnovšie aj Nudura.

CPG Europe predáva svoje produkty a systémy koncovým spracovateľom a distribútorom v 130 krajinách. Materiály od CPG Europe sú používané najmä v stavebníctve pri realizáciách nových i starších budov a pozemných infraštruktúr.

CPG Europe dnes zaujíma jednu z vedúcich pozícií na trhu, a to práve vďaka veľmi dobre zavedeným a často aj ikonickým produktovým značkám. Sila CPG spočíva aj v synergii medzi jednotlivými značkami a veľmi dobre fungujúcej spolupráci expertov a obchodných štruktúr.