Sikaflex-545, 300ml - montážné lepidlo s vysokou počiatočnou prídržnosťou

Kód: 591976
€7,87 €6,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
  • Silná počiatočná prídržnosť.
  • Dobre spája široké spektrum podkladov bez potreby špeciálnej prípravy povrchu.
  • Výborná spracovateľnosť.
  • Bez obsahu izokyanátov, rozpúšťadiel a ftalátov.
  • Veľmi nízke emisie.

Detailné informácie

Celoročne nízke ceny
Celoročne nízke ceny
Najlepší pomer cena/kvalita/životnosť, o to sa usilujeme každý deň.
Technický servis
Technický servis
Individuálny prístup k zákazníkovi
Tovar skladom
Tovar skladom
9 z 10 produktov ihneď expedujeme
V odbore už 30 rokov
V odbore už 30 rokov
Tradícia, serióznosť, kvalita

Podrobný popis

Sikaflex-545 je 1-komponentné montážne lepidlo na báze polymérnej technológie ukončenej silánom (STP) s nízkymi emisiami. Má výnimočne vysokú počiatočnú prídržnosť s vysokou nosnosťou a vynikajúcu spracovateľnosť. 
Dobre spája široké spektrum podkladov pri minimálnej príprave povrchu.

Je špeciálne navrhnutý pre aplikácie, ktoré vyžadujú veľmi vysokú počiatočnú prídržnosť a široký rozsah priľnavosti.

Sikaflex-545 sa môže spracovávať pri teplote medzi 5°C a 40°C, ale treba vziať do úvahy zmeny v reaktivite a aplikačných vlastnostiach. Optimálna teplota podkladu a lepidla pri aplikácii je medzi 15°C a 25°C.

Užívajte si silné a rýchle spojenie čohokoľvek, čo potrebujete! Sikaflex-545 je nové montážne lepidlo chemicky založené na polymérnej technológii. Má vynikajúcu počiatočnú pevnosť, vďaka ktorej umožňuje zdvihnutie až 18 kg záťaže okamžite po aplikácii. Je ľahko aplikovateľné pomocou manuálnej pištole a vďaka výbornej priľnavosti dokonalo lepí prakticky všetky povrchy, ktoré stačí vopred len jednoducho očistiť – drevo, sklo, kovy, PVC, farby, keramické materiály, plasty a mnoho ďalších. Je zdraviu nezávadné, keďže neobsahuje žiadne izokyanáty, ftaláty, PVC ani rozpúšťadlá a spĺňa tie najprísnejšie environmentálne štandardy EHS.
Medzi vhodné podkladové materiály patrí drevo, sklo, kovy, základné nátery pod kovy, nátery a laky (2-komp. systémy), keramika a plasty.

Pozrite si odporúčania výrobcu pred aplikovaním Sikaflex-545 na materiály, ktoré majú tendenciu vplyvom napätia praskať.

Podrobnejšie informácie o použití a údaje o produkte nájdete v záložke Technické dokumenty.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tmely, silikóny a lepidlá
BALENIE: 300ml kartuša
FARBA: biela
APLIKAČNÁ TEPLOTA: od +5°C do +40°C
DOBA EXPIRÁCIE: 12 mesiacov od dátumu výroby

Video 545

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SIKA ... KNOW - HOW Z VEĽKÝCH STAVIEB DO VAŠICH DOMOV

Katalog Distribution SK_2022_náhľadovéSika AG, so sídlom v Baar, Švajčiarsko, je globálna spoločnosť zaoberajúca sa špeciálnou chémiou. Sika je dodávateľom pre stavebný ako aj výrobný priemysel (automobily, autobusy, nákladné vozidlá, vlaky, solárne a veterné elektrárne, fasády). Produktové rady Sika zahŕňajú vysoko kvalitné prísady do betónov, špeciálne malty, ochranné nátery na betón, tmely a lepidlá, systémy na zosilňovanie nosných konštrukcií, priemyselné podlahy
ako aj strešné a hydroizolačné systémy. Sika má svoje zastúpenie vo viac ako 100 krajinách sveta a zamestnáva vyše 27,000 ľudí, ktorí sa podieľajú na úspechu všetkých partnerov. V roku 2021 zaznamenala Sika ročné tržby vo výške 9.25 mld. CHF.

História spoločnosti Sika začala v roku 1910, kedy zakladateľ Kaspar Winkler vynašiel Sika®-1, rýchlotuhnúcu hydroizolačnú prísadu do mált. Táto prísada sa úspešne použila na hydroizoláciu Gotthardovho tunela. Vyriešením zatekania tunela Sika umožnila Švajčiarskej železničnej spoločnosti elektrifikovať toto dôležité spojenie medzi severnou a južnou Európou. Kaspar Winkler reagoval na dopyt po tesniacich prísadách a založil pobočky po celom svete. Už v 30-tych rokoch fungovalo 15 Sika pobočiek v Európe, USA, Argentíne, Brazílii a Japonsku. Dnes je Sika celosvetový líder v oblasti vývoja špeciálnych chemických výrobkov pre stavebníctvo a priemysel, ktoré zabezpečujú komplexné systémové riešenie problému.