iLLBRUCK SP 030, CRYSTAL CLEAR ADHESIVE (Číry lepiaci tmel)

Kód: 378255 378255 / 12 Zvoľte variant
€8,23 €89,54 od €8,23 €6,80 bez DPH €74 bez DPH od €6,80 bez DPH
Dostupné do 48 hodin Skladom Zvoľte variant
Balení objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.5.2024 28.5.2024 Zvoľte variant
  • Úplne číry.
  • Bez zápachu pri spracovaní.
  • Neobsahuje silikón.
  • Elastický. Pretierateľný.
  • Odolnosť proti slnečnému žiareniu.

Detailné informácie

Celoročne nízke ceny
Celoročne nízke ceny
Najlepší pomer cena/kvalita/životnosť, o to sa usilujeme každý deň.
Technický servis
Technický servis
Individuálny prístup k zákazníkovi
Tovar skladom
Tovar skladom
9 z 10 produktov ihneď expedujeme
V odbore už 30 rokov
V odbore už 30 rokov
Tradícia, serióznosť, kvalita

Podrobný popis

iLLBRUCK SP030 - čirý lepiaci tmel Crystal ( CRYSTAL CLEAR ADHESIVE )

100% číry lepiaci tmel s výbornou adhéziou na široké spektrum stavebných materiálov. SP030 je ideálny na lepenie a tmelenie v jednom pracovnom kroku. Vďaka svojej ideálnej viskozite je perfektne spracovateľný av škáre veľmi dobre tvárny. Tmel si po vytvrdnutí zachováva svoju stálu pružnosť. Ako lepidlo má však vynikajúce schopnosti mechanického zaťaženia. Výborné výsledky vykazuje pri lepení dreva, hliníka, medi, skla alebo PVC. Vytvorenie povrchovej šupky je už po 10 minútach. Transparentný lepiaci tmel SP030 je ideálnym pomocníkom buď pri lepení dvoch priehľadných materiálov alebo pri fixácii rôznych prvkov na sklenené podklady. Možno ho však tiež využiť pri širokospektrálnom tmelení a lepení, pokiaľ si nie sme istí estetickou dokonalosťou spoja vytvorenou farebnými tmelmi, prípadne farebnou kompatibilitou odtieňa tmelu s podkladom.

Podrobnejšie informácie o použití a údaje o produkte nájdete v záložke Technické dokumenty.


 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lepenie a tmelenie
BALENIE: 310ml kartuše
FARBA: 100% transparentný
POUŽITIE: Produkt má výbornú adhéziu najmä na sklo, eloxovaný hliník a nerezovú oceľ.
DOBA SCHNUTIA/VYTVRDENIA: cca 3,5 mm počas 1. dňa
DOBA EXPIRÁCIE: 12 mesiacov v originálnom neotvorenom balení

Video illbruck Crystal Clear

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

mceclip0-2

ILLBRUCK – líder v oblasti fasád a otvorových výplní. Všetko perfektne tesné.

illbruck je významnou produktovou značkou spoločnosti Tremco illbruck, európskeho výrobcu sofistikovaných stavebných materiálov. Stojí za väčšinou známych materiálov, ako sú napríklad impregnované komprimačné pásky. So svojim okenným tesniacim systémom illbruck i3 patrí k najrešpektovanejšej značke v segmente otvorových výplní. Značka illbruck zastrešuje oblasť otvorových výplní, fasád a interiérových aplikácií. Ponúka ucelené portfólio produktov pre realizáciu zložitého alebo aj jednoduchého stavebného projektu. Lepidlá, plnivá, PUR peny, membránové fólie, profily, tmely, pásky a lišty. illbruck dodáva vyčerpávajúci mix kvalitných materiálov v modernom dizajne as vynikajúcimi vlastnosťami.

Technológia utesňovania stavebných konštrukcií je pre tremco illbruck srdcovou záležitosťou. Vášeň pre hľadanie nových technológií na ošetrenie škár robí z tejto nemecko-americkej korporácie špičku v odbore. V Európe existuje len veľmi málo budov, na ktorých by neutkvela stopa nejakého tesniaceho prvku nesúceho značku illbruck. Znalosti a skúsenosti s aplikovaním tesniacich materiálov v bežnej výstavbe prenášame aj do rýdzo špecifických oblastí, medzi ktoré radíme, dnes tak populárne, drevostavby. Aj tu platia rovnaké technologické zákony, pokiaľ chceme, aby budúci objekt slúžil spoľahlivo a dlhodobo bez akýchkoľvek negatívnych javov. Systémové riešenie illbruck na utesňovanie drevostavieb sa špecializuje predovšetkým na komplexnosť - teda na dôkladné utesnenie akejkoľvek časti stavby.

OD ZAČIATKU.....

V máji roku 1947 zakladá Frank C. Sullivan spoločnosť Republic Powdered Metals – predchodca dnešnej RPM International Inc. V tom čase vyrábala táto spoločnosť hliníkové strešné nátery pod názvom Alumination, ktoré sa predávajú doteraz. V prvých rokoch dosahovali predaje 90,000 USD.

Od samého počiatku veril Sullivan v ľudský potenciál a tomu, že iba schopní ľudia sú tou pravou cestou k úspešnému biznisu. Jeho životná filozofia bola táto: „Nájmite tých najlepších ľudí, ktorých nájdete. Vytvorte im také prostredie, ktoré ich vo firme udrží. Potom ich nechajte robiť ich prácu.“. Tento Sullivanov postoj je dodnes aplikovaný vo všetkých spoločnostiach skupiny RPM International Inc. Každý rok dosahovala spoločnosť pod Sullivanovým vedením stále vyšších tržieb, často prekvapivo aj napriek najrôznejším prognózam.

RPM má za sebou množstvo veľmi úspešných fúzií v stavebnom priemysle. V roku 2005 získava nemeckého výrobcu illbruck Sealant Systems, ktorá sa zlučuje s Tremco Europe do novej entity tremco illbruck Group. Medzi rokmi 2007 – 2017 realizovala spoločnosť mnoho akvizícií a priniesla do skupiny také firmy ako sú Firetherm Intumescent & Insulation Supplies Ltd. a Adhere Industrial Tapes Ltd.

...K EFEKTÍVNEJ SPOLUPRÁCI

V roku 2019 bola spoločnosť tremco illbruck jednou zo štyroch entít, ktorá formovala súčasný subjekt CPG Europe (CPG = Construction Products Group). K produktovým značkám illbruck, Nullifire a Tremco pribudli ďalšie: Flowcrete, Vandex, Dryvit a najnovšie aj Nudura.

CPG Europe predáva svoje produkty a systémy koncovým spracovateľom a distribútorom v 130 krajinách. Materiály od CPG Europe sú používané najmä v stavebníctve pri realizáciách nových i starších budov a pozemných infraštruktúr.

CPG Europe dnes zaujíma jednu z vedúcich pozícií na trhu, a to práve vďaka veľmi dobre zavedeným a často aj ikonickým produktovým značkám. Sila CPG spočíva aj v synergii medzi jednotlivými značkami a veľmi dobre fungujúcej spolupráci expertov a obchodných štruktúr.