Ako ošetriť a ochrániť čerstvý betón?

Tiež si lámete hlavu s tým, ako ochránite práve dokončenú betónovú konštrukciu proti vysychaniu, praskaniu a iným poškodením počas procesu vytvrdnutia betónu?

Už premýšľate ako často budete musieť kropiť vodou alebo kde kúpite geotextíliu na zakrytie? Tak ako tak sú to starosti, ktoré trvajú celý mesiac a my Vám poradíme ako môžete celý mesiac robiť inú prácu, alebo len odpočívať a "kochať" sa krásnym výsledkom Vašej práce.

Sikafloor ProSeal 10 W je výrobok firmy SIKA, ktorý Vám umožní pokojné spanie vo chvíli, keď Vaša základová doska potrebuje najviac starostlivosti, ktorú obstaráte iba jedným nástrekom.

Sika bola založená vo Švajčiarsku pred viac ako 100 rokmi a jej skúsenosti z veľkých profesionálne riadených stavieb dnes úspešne prenáša aj do všetkých menších projektov v malom balení.

Sikafloor ProSeal 10 W kúpite už v 15 litrovom balení, čo vám postačí na cca 100 m2 plochy.

Variantou na riedidlovej báze, ktorá sa dodáva v balení 15, ale aj 5 litrov môže byť Sikafloor ProSeal-12, ktorý zanechá na povrchu lesklý film a je možné ho aplikovať aj pre zvýšenú ochranu starších betónových povrchov.

Tu si môžete pozrieť aplikačné video.