ILLBRUCK TN 021, konštrukčná obojstranne lepiaca páska

Kód: 501555 501555 / 5 Zvoľte variant
€10,41 €46,95 od €10,41 €8,60 bez DPH €38,80 bez DPH od €8,60 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Balení
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
28.5.2024 28.5.2024 Zvoľte variant
 • Okamžitá funkčná náhrada mechanického spoja s rovnakou silou upevnenia.
 • Konštantná hrúbka lepeného spoja.
 • Výborná UV odolnosť. Pre aplikácie v interiéri aj exteriéri.
 • Extrémna pevnosť 600 kg/m2.
 • Pevnosť spoja je okamžitá. 100% pevnosť bez žltnutia.

Detailné informácie

Celoročne nízke ceny
Celoročne nízke ceny
Najlepší pomer cena/kvalita/životnosť, o to sa usilujeme každý deň.
Technický servis
Technický servis
Individuálny prístup k zákazníkovi
Tovar skladom
Tovar skladom
9 z 10 produktov ihneď expedujeme
V odbore už 30 rokov
V odbore už 30 rokov
Tradícia, serióznosť, kvalita

Podrobný popis

Páska illbruck TN021 je vyrobená z viskoelastických akrylových kopolymérov a monomérov so sklenenými mikroguličkami.
Zmes je vytlačovaná a následne vytvrdzuje UV žiarením. Produkt je prirodzene lepivý a je schopný vytvárať konštrukčný spoj s mnohými
materiálmi, vo väčšine prípadov eliminuje potrebu mechanického upevňovania prvkov. Niektoré typy pásky majú dodatočný akrylový
adhézny povlak, ktorý zvyšuje priľnavosť k nízkoenergetickým povrchom.

TN 021, Kvalitná obojstranne lepiaca páska ideálna pre tieto druhy aplikácií:

 • výroba vrstvených skiel lepených živicou
 • výroba značení
 • lepené okenné priečky
 • výroba drevených panelov
 • výroba nadstavieb úžitkových vozidiel
 • výroba fasádnych panelov
 • všeobecná kovovýroba

Spracovanie

 • Odporúčaná aplikačná teplota je +20 °C. Minimálna aplikačná teplota je +10 °C
 • Odviňte pásku z role, aby ste odkryli lepivý povrch a priložte na jeden z lepených povrchov. Dbajte na to, aby ste pásku nenapínali
 • Odstráňte fóliu a starostlivo priložte druhý diel.
 • Pokiaľ je potrebné presné umiestnenie dielov, odstráňteiba začiatok fólie, umiestnite diel na správne miesto, pridržte ho a stiahnite zvyšok fólie
 • Diel je potrebné zaťažiť silnou záťažou, aby sa posilnila priľnavosť spoja. Maximálna priľnavosť sa dosiahne približne po 72 hodinách
 • Prvých 24 hodín sa vyvarujte namáhaniu spoja

Podrobnější informace o použití a údaje o produktu najdete v záložce Technické dokumenty.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lepenie a tmelenie
BALENIE: 19 x 5000 mm
SKLADOVANIE: 12 mesiacov v originálnom neotvorenom balení pri teplote +5 °C až +25 °C
FARBA: číra
Teplotná odolnosť dlhodobá: -40 až +90 °C
Aplikačná teplota: nad +10 °C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

mceclip0-2

ILLBRUCK – líder v oblasti fasád a otvorových výplní. Všetko perfektne tesné.

illbruck je významnou produktovou značkou spoločnosti Tremco illbruck, európskeho výrobcu sofistikovaných stavebných materiálov. Stojí za väčšinou známych materiálov, ako sú napríklad impregnované komprimačné pásky. So svojim okenným tesniacim systémom illbruck i3 patrí k najrešpektovanejšej značke v segmente otvorových výplní. Značka illbruck zastrešuje oblasť otvorových výplní, fasád a interiérových aplikácií. Ponúka ucelené portfólio produktov pre realizáciu zložitého alebo aj jednoduchého stavebného projektu. Lepidlá, plnivá, PUR peny, membránové fólie, profily, tmely, pásky a lišty. illbruck dodáva vyčerpávajúci mix kvalitných materiálov v modernom dizajne as vynikajúcimi vlastnosťami.

Technológia utesňovania stavebných konštrukcií je pre tremco illbruck srdcovou záležitosťou. Vášeň pre hľadanie nových technológií na ošetrenie škár robí z tejto nemecko-americkej korporácie špičku v odbore. V Európe existuje len veľmi málo budov, na ktorých by neutkvela stopa nejakého tesniaceho prvku nesúceho značku illbruck. Znalosti a skúsenosti s aplikovaním tesniacich materiálov v bežnej výstavbe prenášame aj do rýdzo špecifických oblastí, medzi ktoré radíme, dnes tak populárne, drevostavby. Aj tu platia rovnaké technologické zákony, pokiaľ chceme, aby budúci objekt slúžil spoľahlivo a dlhodobo bez akýchkoľvek negatívnych javov. Systémové riešenie illbruck na utesňovanie drevostavieb sa špecializuje predovšetkým na komplexnosť - teda na dôkladné utesnenie akejkoľvek časti stavby.

OD ZAČIATKU.....

V máji roku 1947 zakladá Frank C. Sullivan spoločnosť Republic Powdered Metals – predchodca dnešnej RPM International Inc. V tom čase vyrábala táto spoločnosť hliníkové strešné nátery pod názvom Alumination, ktoré sa predávajú doteraz. V prvých rokoch dosahovali predaje 90,000 USD.

Od samého počiatku veril Sullivan v ľudský potenciál a tomu, že iba schopní ľudia sú tou pravou cestou k úspešnému biznisu. Jeho životná filozofia bola táto: „Nájmite tých najlepších ľudí, ktorých nájdete. Vytvorte im také prostredie, ktoré ich vo firme udrží. Potom ich nechajte robiť ich prácu.“. Tento Sullivanov postoj je dodnes aplikovaný vo všetkých spoločnostiach skupiny RPM International Inc. Každý rok dosahovala spoločnosť pod Sullivanovým vedením stále vyšších tržieb, často prekvapivo aj napriek najrôznejším prognózam.

RPM má za sebou množstvo veľmi úspešných fúzií v stavebnom priemysle. V roku 2005 získava nemeckého výrobcu illbruck Sealant Systems, ktorá sa zlučuje s Tremco Europe do novej entity tremco illbruck Group. Medzi rokmi 2007 – 2017 realizovala spoločnosť mnoho akvizícií a priniesla do skupiny také firmy ako sú Firetherm Intumescent & Insulation Supplies Ltd. a Adhere Industrial Tapes Ltd.

...K EFEKTÍVNEJ SPOLUPRÁCI

V roku 2019 bola spoločnosť tremco illbruck jednou zo štyroch entít, ktorá formovala súčasný subjekt CPG Europe (CPG = Construction Products Group). K produktovým značkám illbruck, Nullifire a Tremco pribudli ďalšie: Flowcrete, Vandex, Dryvit a najnovšie aj Nudura.

CPG Europe predáva svoje produkty a systémy koncovým spracovateľom a distribútorom v 130 krajinách. Materiály od CPG Europe sú používané najmä v stavebníctve pri realizáciách nových i starších budov a pozemných infraštruktúr.

CPG Europe dnes zaujíma jednu z vedúcich pozícií na trhu, a to práve vďaka veľmi dobre zavedeným a často aj ikonickým produktovým značkám. Sila CPG spočíva aj v synergii medzi jednotlivými značkami a veľmi dobre fungujúcej spolupráci expertov a obchodných štruktúr.